Analnai fisyri

Аналната фисура е често срещано заболяване. Засяга мъже и жени поравно във всички възрасти. Аналната фисура е най-честата причина за кървене от ануса при деца. Появява се и при 10% от родилките.

Analnai fisyri

Мнениеот mucanata » Сря Сеп 25, 2013 2:42 pm

Zdraveite detenceto mi e na 2g i polovina i tryydno se izhojda za6toto go boli mislq 4e ima fisyra rabotite li s malki deca ..? sega se msjim s 1 krem4e no efekta e po4ti nulev
mucanata
 
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Сеп 25, 2013 2:36 pm

Re: Analnai fisyri

Мнениеот a_matev » Чет Окт 10, 2013 12:01 pm

mucanata написа:Zdraveite detenceto mi e na 2g i polovina i tryydno se izhojda za6toto go boli mislq 4e ima fisyra rabotite li s malki deca ..? sega se msjim s 1 krem4e no efekta e po4ti nulev


Здравейте, извинете за късният отговор, посетете www.fisura.bg. Има мехлем за фисура, който мойе да се използва от деца. Необходимо е и омекотяване на изпражненията с Лактулоза по 5 мл дневно.
a_matev
 
Мнения: 114
Регистриран на: Пон Юни 24, 2013 6:45 pm

Re: Analnai fisyri

Мнениеот marieta_vv » Нед Мар 09, 2014 12:57 am

Здравейте!
Детенцето ми е на 4 годинки и е с анална фисура. Изследвах M2-PK и стойността му е 4 U/ml, при референтни стойности < 4 - Отр. / > 4 - Пол.
Възможно ли е стойността на туморния маркер да се обясни с фисурата или трябва да се търси нещо друго?
Благодаря предварително за отговора Ви.
marieta_vv
 
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Мар 09, 2014 12:40 am

Re: Analnai fisyri

Мнениеот a_matev » Пон Мар 17, 2014 12:36 pm

marieta_vv написа:Здравейте!
Детенцето ми е на 4 годинки и е с анална фисура. Изследвах M2-PK и стойността му е 4 U/ml, при референтни стойности < 4 - Отр. / > 4 - Пол.
Възможно ли е стойността на туморния маркер да се обясни с фисурата или трябва да се търси нещо друго?
Благодаря предварително за отговора Ви.


Здравейте, отговор Ви на другият форум на който съм модератор. Не се притеснявайте от резултата.
a_matev
 
Мнения: 114
Регистриран на: Пон Юни 24, 2013 6:45 pm

Re: Analnai fisyri

Мнениеот Vasilev » Вто Ное 04, 2014 12:03 pm

Искам да споделя мнението си . След близо 5 години мъки с анална фисура посетих др. Матев . След 5 дни ми бе насрочена операция . Цялата процедура беше 10 минути , а след седмица забравих какво е това мъки. Само съжалявам че не сам го направил по рано . Гласувам с двете ръце за др. Матев един добър специалист и той се намира в Стара загора.
Vasilev
 
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Ное 04, 2014 11:53 am


Назад към Анална фисура

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron