хемороиди и безцветна течност от ануса

Хемороидите са заболяване засягащо кръвоносните съдове на аналния канал. Нормално съществуващите в тази зона кръвоносни сплетения се разширяват и се появява тенденция за излизането им извън ануса. Заболяването засяга активната възраст и има хронично прогресиращо развитие. Хемороидите засягат и двата пола и често водят до нетрудоспособност. Делят се според разположението си на вътрешни и външни хемороидални възли.

хемороиди и безцветна течност от ануса

Мнениеот vihra » Нед Дек 27, 2015 8:29 pm

Имам гадните хемороиди може би от 20 години, но от страх не съм ходила на лекар. В последно време имам безцветна течност от ануса, заради която трябва да ходя непрекъснато с дамска превръзка. Хемороидите са точно като майска роза, които въобще не се прибират. Страшен дискомфорт и тежест към опашката. Много се страхувам, но след дълго четене из нета и използвано всичко възможно реших, че е време за лекар. Знам със сигурност, че операция е неизбежна и търся помощ и утеха от д-р Матев. Може ли малко повече подробност за времетраене на операцията, упойка , след оперативен престой в болница и възстановяване. Аз съм от Монтана и трябва да планирам всичко. Осигурена съм здравно, ако може и ориентировъчна цена.Ще Ви бъда благодарна за консултация, защото умирам от страх и даже като пиша ръцете ми треперят, а сърцето ми ще се пръсне. Благодаря Ви предварително.
vihra
 
Мнения: 2
Регистриран на: Нед Дек 27, 2015 4:30 pm

Re: хемороиди и безцветна течност от ануса

Мнениеот a_matev » Пет Яну 15, 2016 12:16 pm

Не се притеснявайте, ще се излекувате. Доста въпроси имате. По-добре се обадете на 0888395060 за информация. За операция сте.
a_matev
 
Мнения: 114
Регистриран на: Пон Юни 24, 2013 6:45 pm

Re: хемороиди и безцветна течност от ануса

Мнениеот vihra » Сря Яну 20, 2016 11:50 pm

Благодаря за отговора. На 04.02.2016 година съм при Вас.Страх голям, надежда голяма.
vihra
 
Мнения: 2
Регистриран на: Нед Дек 27, 2015 4:30 pm

Re: хемороиди и безцветна течност от ануса

Мнениеот a_matev » Пон Яну 25, 2016 3:34 pm

vihra написа:Благодаря за отговора. На 04.02.2016 година съм при Вас.Страх голям, надежда голяма.

ок
a_matev
 
Мнения: 114
Регистриран на: Пон Юни 24, 2013 6:45 pm


Назад към Хемороиди

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron