Кога да се проведе лечението

Хемороидите са заболяване засягащо кръвоносните съдове на аналния канал. Нормално съществуващите в тази зона кръвоносни сплетения се разширяват и се появява тенденция за излизането им извън ануса. Заболяването засяга активната възраст и има хронично прогресиращо развитие. Хемороидите засягат и двата пола и често водят до нетрудоспособност. Делят се според разположението си на вътрешни и външни хемороидални възли.

Кога да се проведе лечението

Мнениеот dimitrova » Чет Юли 13, 2017 10:49 am

Здравейте! Имам проблеми с хемороиди от няколко години. Както се вижда, те няма да отминат и е време да взема мерки, което със сигурност означава операция. Моля кажете, кога е най- подходящо да се дойде при вас,предполагам летният сезон не е удачен за операции. Възможно ли е нещата да приключат с едно идване до Стара Загора или ще са необходими няколко посещения. Здравно осигурена съм и ме интересува какъв вид направление следва да взема от личния лекар или такова не ви е необходимо?
dimitrova
 
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Юли 13, 2017 9:58 am

Re: Кога да се проведе лечението

Мнениеот a_matev » Сря Юли 26, 2017 2:29 pm

dimitrova написа:Здравейте! Имам проблеми с хемороиди от няколко години. Както се вижда, те няма да отминат и е време да взема мерки, което със сигурност означава операция. Моля кажете, кога е най- подходящо да се дойде при вас,предполагам летният сезон не е удачен за операции. Възможно ли е нещата да приключат с едно идване до Стара Загора или ще са необходими няколко посещения. Здравно осигурена съм и ме интересува какъв вид направление следва да взема от личния лекар или такова не ви е необходимо?


Здравейте, всеки сезон е подходящ, може с едно идване да се прегледате и лекувате. Не работим с нзок.
a_matev
 
Мнения: 114
Регистриран на: Пон Юни 24, 2013 6:45 pm


Назад към Хемороиди

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron