Дата и час: Чет Мар 28, 2024 3:35 pm

News News of Анална фисура

Site map of Анална фисура » Форум : Анална фисура

Аналната фисура е често срещано заболяване. Засяга мъже и жени поравно във всички възрасти. Аналната фисура е най-честата причина за кървене от ануса при деца. Появява се и при 10% от родилките.

фисура

Здравейте доктор Матев,преди две три години ми отстранихте две фисури,от тогава не съм имал проблеми за което съм ви много благодарен но от една две седмици забелязвам капчици кръв  с нормален цвят след изхождане но без някаква болка.Последните седмици приемах по редовно алкохол .Въпросът ми е тъй като съм 300км. от Стара Загора да пробвам ли с някакво лечение или да дойда при вас на преглед?Поздрави.
Read more : фисура | Преглеждания : 3760 | Отговори : 1


Анална фисура или нещо друго

Здравейте, д-р Матев! Преди няколко дни усетих, че имам нещо на ануса. Когато го видях в огледалце, видях, че е като раничка, по описанието мисля, че е анална фисура. Преди няколко дни забелязах, че се е образувало нещо като кожна висулка. Не знам как точно да го опиша. Нещо като стражева кожна гънка. Не ме боли. Само, когато съм в тоалетната понякога имам леки болки, но иначе не ме боли. Преди, след употреба на тоалетната, ...
Read more : Анална фисура или нещо друго | Преглеждания : 3910 | Отговори : 1


Перианален абсцес

Здравейте,доктор Матев.
За втори път съм с перианален абсцес.Първият път ме оперираха с пълна упойка и дренаж,седящи бани с калиев перманганат.
След 2 години(сега),отново съм с абсцес,този път го изстискаха(спукаха) без упойка и в момента отново правя седящи бани и пия антибиотик.
Хирургът ми каза,че може да стане на фистула?!Искам да разбера какви са симптомите при фистула,как се извършва операцията при Вас,лазерна ли е,каква е цената и колко време протича?
Моля Ви кажете ми как ...
Read more : Перианален абсцес | Преглеждания : 3958 | Отговори : 1


анална фистула

Здравейте,доктор Матев.
Имам въпрос относно аналната фистула.
Интересува ме как се извършва операцията и на каква цена е?
За трети път получавам перианален абсцес и докторът в моя град ми каза,че може да се образува фистула.Сцепи ми абсцеса и в момента си правя бани с калиев перманганат.
Искам да знам как може да се избегне образуването на фистула и как да разбера дали имам такава?
Най-вече как се извършва операцията,лазерна ли е,под пълна упойка ли ...
Read more : анална фистула | Преглеждания : 4640 | Отговори : 1


Консултация

Здравейте отново доктор Матев!
Преди няколко дена Ви писах, че имам хемороиди. Ходих на преглед при коремен хирург в гр.Пловдив и се оказа, както и Вие предположихте, че не са хемороиди, а са анални фисури(две), хронични. Предписа ми Оxicort спрей сутрин, Lidokain маз пак сутрин и Jodasept маз вечер. Въпроса ми е дали ще има ефект от това лечение, Вашето мнение какво е?
Благодаря!
Read more : Консултация | Преглеждания : 4610 | Отговори : 0


запитване

Имам базалоиден карцином на аналния канал и фисура на входа на влагалището,вече съм на химиотерапия,но никой не казва как ще се оправя,само ми казват че ще ми извадят ануса през корема,като се свие тумора.А на мен фекалиите ми се връщат през влагалището,моля ви кажете ми как ще се оправи това.Откакто ми взеха биосията стана така.Такава миризма се разнесе като излязох от упойка, дали не ми спука нещо доктора дето ми я взе.Беше надуто влагалище и ...
Read more : запитване | Преглеждания : 3861 | Отговори : 1


Операция на анална фисура

Здравейте, бих искала да попитам дали месечният цикъл пречи на операцията, понеже съм чела,че по ред причини през този период не се препоръчва да се оперират жените.
Read more : Операция на анална фисура | Преглеждания : 6052 | Отговори : 1


мехлем за фисура

Здравейте ,искам да попитам каква е цената на предлагания от вас мехлем за фисура и по какво се изпраща той ако не се намирам в Стара Загора
Read more : мехлем за фисура | Преглеждания : 4099 | Отговори : 1


Перианални сърбежи

Здравейте Д-р Матев,
Преди около 2 години бях при Вас на преглед с оплакване от силна болка в областа на ануса.При прегледа ми казахте, че имам пролабирали хемороиди и една малка анална фисура.Изпратихте ме и казахте,че за няколко дни всичко ще отмине и, ако фисурата ми създаде отново проблеми ще я оперираме.Така и стана, болката отшумя-хемороидите се прибраха и до ден днешен(Благодаря на бога) проблем нямам.
Имам обаче следния проблем за които при прегледа не ...
Read more : Перианални сърбежи | Преглеждания : 6517 | Отговори : 1


Analnai fisyri

Zdraveite detenceto mi e na 2g i polovina i tryydno se izhojda za6toto go boli mislq 4e ima fisyra rabotite li s malki deca ..? sega se msjim s 1 krem4e no efekta e po4ti nulev
Read more : Analnai fisyri | Преглеждания : 6605 | Отговори : 4


 

Влез  •  Регистрация


Статистика

Общо мнения 266 • Общо теми 90 • Общо членове 317