Дата и час: Чет Мар 28, 2024 2:50 pm

News News of Полипи на дебелото черво

Site map of Полипи на дебелото черво » Форум : Полипи на дебелото черво

Полипите представляват свръхразрастване на видоизменени клетки от лигавицата на дебелото черво/колон/ , които се намират в чревният канал. Някой полипи са плоски други имат краче с което са заловени за червото. Полипите са едни от най- честите новообразувания на червата и се срещат при 15-20% сред възрастното население. Връзката на полипите с рака на дебелото черво е ясно доказана.

Кондиломи

Здравейте.
Не съм сигурен за кой раздел е темата :)
Искам да попитам дали третирате кондиломи в ануса?
Read more : Кондиломи | Преглеждания : 4125 | Отговори : 0


Запитване

Здравейте д-р Матев.Имам следното запитване : Понеже не съм в България а имам един проблем от няколко месеца и не съм се консултирала с никакъв доктор до сега , правих снимка на братовчедка ми която е медицинкса сестра и я показа на дерматолог казаха ми да си купя крем с цинк , купух си мажа се нo не помага. Та проблема е следния: Появиха ми се някакви неща около ануса незнам как да ги определя ...
Read more : Запитване | Преглеждания : 14666 | Отговори : 3


Ендоскопски преглед

Здравейте,
искам да си направя ендоскопски преглед във вашия медицински център. Моля кажете как протича самия преглед, как да си запазя час, колко време преди това трябва да се запиша и изобщо какво е нужно за самото протичане на прегледа. Преди време бях при д-р Матев на преглед за хемороиди, но не се установи проблем и затова искам да се прегледам за други възможни причини за дискомфорта, който чувствам. Пазя брошурата, която ми дадохте за ...
Read more : Ендоскопски преглед | Преглеждания : 3287 | Отговори : 1


Тест за рак на дебелото черво

Колко струва теста за рак на дебелото черво
Read more : Тест за рак на дебелото черво | Преглеждания : 9323 | Отговори : 8


ХУСК- фибри

Здравейте!

Аз искам да направя една консултация, по възможност с Доктор Матев, във връзка с приема на фибрите Хуск.
Преди три месеца се оперирах от анална фисура. Понеже имах запек, и трудно се изхождах , тогава хирурга, който ме оперира ме посъветва да вземам Хуск, защото с него изпражненията са по- меки, и не е толкова болезнено изхождането. Наистина е така! За тези които имат проблеми с изхождането по голяма нужда, спасението е ХУСК!
Обаче ...
Read more : ХУСК- фибри | Преглеждания : 11640 | Отговори : 1


Папиломи

Здравейте д-р Матев, ще ви представя моя случей, като се надявам на отговор от ваша страна.
Влязох в болница за изследване на дебелото черво, защото напипах образования в началото на аналния канал. За да изключим диагнозата полипи на дебелото черво ми направиха колоноскопия. Огледаха дебелото черво до 2/3 защото повече не издържах, но нямаше нищо тревожно. А тези образования които сама мога да напипам се оказаха папиломи. Това се установи чрез биопсия. Можете ли вие ...
Read more : Папиломи | Преглеждания : 5010 | Отговори : 6


 

Влез  •  Регистрация


Статистика

Общо мнения 266 • Общо теми 90 • Общо членове 317

cron