Дата и час: Вто Апр 16, 2024 1:13 pm

News News of Ендоскопски Хирургичен Център - Стара Загора

Site map of Ендоскопски Хирургичен Център - Стара Загора » Форум : Ендоскопски Хирургичен Център - Стара Загора

Премахване на хемороиди, анални фисури и полипи на червата и без приемем в болница

Моля за съвет!

Здравейте, моля за съвет! Преди около месец и половина се появи сърбеж около ануса. Не обърнах много внимание,като мислех,че ще отшуми. Обаче се влоши и понякога ме сърби силно не само през нощта,а и през деня... Зачерви се около ануса и има подутинки... Чувствам и леко парене около ануса... Ходих на гинеколог, който каза,че имам хемороиди външни... Взех си Долопрокт и се мазах 2 седмици,имаше временно затишие и сега се влоши.. Правя си бани със ...
Read more : Моля за съвет! | Преглеждания : 3477 | Отговори : 2 | Форум : Хемороиди


мехлем за фисура

Здравейте ,искам да попитам каква е цената на предлагания от вас мехлем за фисура и по какво се изпраща той ако не се намирам в Стара Загора
Read more : мехлем за фисура | Преглеждания : 4354 | Отговори : 1 | Форум : Анална фисура


Това хемороиди ли са? Това хемороиди ли са?

Здравейте,д-р Матев! На 27 години съм,имам 2 годишна дъщеря и след бременността ми се появиха някой неразположения. Понякога имам леко кървене след дефекация и под „леко“имам впредвид капки кръв върху тоал.хартия.Понякога при изтриване напипвам нещо,което после всякаш си се прибира от самосебе си. Не съм прилагала терапия и не съм ходила на лекар,защото това се случи 3-4пъти за това време. Преди около месец обаче усетих неразположение,изразяващо се в сърбеж и дразнене на кожата около ануса,направо ...
Read more : Това хемороиди ли са? | Преглеждания : 3102 | Отговори : 1 | Форум : Хемороиди


Поява на меки образования след операция на хемороиди

Здравейте Д-р Матев, преди три месеца ми оперирахте хемороидите (2 възела 3-4 стадий) и от около месец(може и от по-рано, но да не съм ги забелязал) ми се появиха меки образования(кожни торбички) на мястото където бяха по-рано хемороидите. Няма болка и кръв, а само лек дискомфорт при изхождане. Нормално ли е това?
Read more : Поява на меки образования след операция на хемороиди | Преглеждания : 3151 | Отговори : 1 | Форум : Хемороиди


ХУСК- фибри

Здравейте!

Аз искам да направя една консултация, по възможност с Доктор Матев, във връзка с приема на фибрите Хуск.
Преди три месеца се оперирах от анална фисура. Понеже имах запек, и трудно се изхождах , тогава хирурга, който ме оперира ме посъветва да вземам Хуск, защото с него изпражненията са по- меки, и не е толкова болезнено изхождането. Наистина е така! За тези които имат проблеми с изхождането по голяма нужда, спасението е ХУСК!
Обаче ...
Read more : ХУСК- фибри | Преглеждания : 12078 | Отговори : 1 | Форум : Полипи на дебелото черво


Метод THD в 3-4 степен.

Здравейте, д-р Матев!

При баща ми хемороидите са 3-4 степен ( излизат при ходене до тоалетна, а в последно време понякога и при ходене ) , силно болезнени и кървящи.

Проучваме как да стане оперативното им отстраняване, и конкрето в Александровска болница, доколкото разбрахме в Първа хирургия практикуват метода THD , а Втора хирургия не, само оперативно премахване и още един метод, не запомних името, но не е на Лонго, ако знаете там какъв е ...
Read more : Метод THD в 3-4 степен. | Преглеждания : 7072 | Отговори : 4 | Форум : Хемороиди


Операция на хемороиди

Здравейте.Пиша темата,за да апелирам към всички които се чудят дали да се оперират.Оперирай те се без да се замисляте и то още вчера :)Така,повече от две години страдах от тези неща и все не се решавах да се оперирам.Ходих по доктори,изписваха ми разни хапчета и мазила,пробвах и мазила от "народната медицина" , но нищо не ми помогна.Ходех до тоалетна през 3-4 дни и то само вечер,защото иначе ...
Read more : Операция на хемороиди | Преглеждания : 3357 | Отговори : 1 | Форум : Хемороиди


хемероиди съвет

Здравейте, д-р Матев. На 28 години съм, в началото на годината получих проблем с хемероиди, 1 месец бях на Детралекс, овладя се състоянието,но преди месец отново получих проблеми и този път Детралекса не помогна. Постъпих за изследвания в УМБАЛ „Света Марина – Варна“, беше ми направена колоноскопия. Бяха открити 2 полипа (единия отстранен), другия беше изследван – доброкачествен е и се налага и той да бъде отстранен. Оказа се, че имам и хемероиди, доколкото разбрах ...
Read more : хемероиди съвет | Преглеждания : 3986 | Отговори : 1 | Форум : Хемороиди


Моля за съвет

Здравейте, д-р Матев. На 28 години съм, в началото на годината получих проблем с хемероиди, 1 месец бях на Детралекс, овладя се състоянието,но преди месец отново получих проблеми и този път Детралекса не помогна. Постъпих за изследвания в УМБАЛ „Света Марина – Варна“, беше ми направена колоноскопия. Бяха открити 2 полипа (единия отстранен), другия беше изследван – доброкачествен е и се налага и той да бъде отстранен. Оказа се, че имам и хемероиди, доколкото разбрах ...
Read more : Моля за съвет | Преглеждания : 5018 | Отговори : 6 | Форум : Хемороиди


Подутина от външната страна на ануса

Здравейте!
Преди две седмици ми излезе подутина около външната страна на ануса, мислех си че е пъпка и я оставих да си мине.
Но след една седмица дразнене при миене след голяма нужда, реших да видя какво е , първо на огледалото , после го снимах и го разгледах по обстойно. Не беше пъпка , мисля че е външен хемороид.
Взех си крем Масту от аптеката и вече една седмица се мажа сутрин и вечер, ...
Read more : Подутина от външната страна на ануса | Преглеждания : 4948 | Отговори : 1 | Форум : Хемороиди


 

Влез  •  Регистрация


Статистика

Общо мнения 266 • Общо теми 90 • Общо членове 317

cron