Дата и час: Пет Мар 29, 2024 2:54 pm

News News of Ендоскопски Хирургичен Център - Стара Загора

Site map of Ендоскопски Хирургичен Център - Стара Загора » Форум : Ендоскопски Хирургичен Център - Стара Загора

Премахване на хемороиди, анални фисури и полипи на червата и без приемем в болница

период на възстановяване след операция от хемороиди

Здравейте Д-р Матев!
Оперирана съм от хемороиди 4-та степен по метода на Лонго.Бихте ли ми казали при тази операция за колко време се възстановява лигавицата и понеже сага усещам опъване и болки дали тези метални скоби се изхвърлят от организма след това.Благодаря Ви!
Read more : период на възстановяване след операция от хемороиди | Преглеждания : 31524 | Отговори : 11 | Форум : Хемороиди


Помощ !!!

В последно време когато стоя по-продължително време на стол започвам да чувствам чувство на тежест и все едно не съм се доизходил. А веднъж, когато се изхождах усетих болка и реших да опипам около анус и напипах издутина която при напъване излиза а при свиване на ануса се прибира с лека болка. Следващия път погледнах с огледало да видя какво е това и видях топчесто бразувание което излиза при напън поразрових се в интернет и ...
Read more : Помощ !!! | Преглеждания : 4957 | Отговори : 1 | Форум : Хемороиди


zdraveite

здравейте , преди 10 дни ми направиха операция на анална фисура , на 5 ден отидох на тоалетна и от тогава не съм ходила , имам постоянни напъни и ужасна болка , но немога да стигна до иэхождане , дори немога по малка нужда„ имам и хемороиди , правя бани с студена вода , пия раэхлабителни но никакво деиствие . на 60 години съм , иэпитвам адски болки незнам какво да правя вече.
Read more : zdraveite | Преглеждания : 4872 | Отговори : 1 | Форум : Хемороиди


Продължителна болка без кървене

Здравейте д-ре,
Вероятно трябва да бъда прегледан от специалист, но преди това бих искал малко насочваща инфо.
През м. Април бях изследван в болница Каспела, Пловдив с колоноскопия заради продължително кървене и болки в дебелото черво след антибиотично+кортикостероиди лечение на пневмония. Изписаха ми Салофалк 3х500мг, който взимах около 1,5 месеца и през Юни след консултация спрях при липса на повече оплаквания.
В края на м. Юли т.г. ми се появи постоянна пареща болка в долната ...
Read more : Продължителна болка без кървене | Преглеждания : 9454 | Отговори : 6 | Форум : Хемороиди


Analnai fisyri

Zdraveite detenceto mi e na 2g i polovina i tryydno se izhojda za6toto go boli mislq 4e ima fisyra rabotite li s malki deca ..? sega se msjim s 1 krem4e no efekta e po4ti nulev
Read more : Analnai fisyri | Преглеждания : 6609 | Отговори : 4 | Форум : Анална фисура


Поява на малко образование след премахване на хемороид

Здравейте Д-р Матев, преди месец и половина идвах при вас на преглед,след което премахнахте появилия се хемороид и към днешна дата ми се появи образование(приличащо на торбичка пълна с кръв,с големината на пъпка).Симптомите от това образование са: кървене по време на дефекация, сърбеж и дискомфорт след продължително ходене или породено от потене.Искаше ми се да кача и снимка,за да стане ясно за какво иде реч(тъй като в момента съм извън страната),но дава някаква грешка. Ще ...
Read more : Поява на малко образование след премахване на хемороид | Преглеждания : 5127 | Отговори : 3 | Форум : Хемороиди


поява на отстранен хемороид

Доколко е вярно твърдението, че отстранен хемороид (оперативно или не) след време отново се появява, а в някои случаи дори се появяват повече?
Има ли връзка между премахването на един хемороид и появта на нови.
Има ли времеви период, в който външен хемороид изчезва след симтоматично лечение - кремове, свещички и пр. - ден, два, седмица, месец?

Благодаря!

П.С. Работите ли със Здравната каса?
Read more : поява на отстранен хемороид | Преглеждания : 5151 | Отговори : 3 | Форум : Хемороиди


Тромбозиране

Здравейте, д-р Матев!

Появи ми се нещо като твърдо топче на ануса - без болка и кървене. Разбира се, веднага отидох на преглед при хирург. Той констатира, че това е тромб и каза, че засега не се налага операция и че има вероятност тромбът да се разгради от самосебе си. Операция щяла да се наложи ако се появи болка или прочее проблеми. Не предписа никакви медикаменти. Аз обаче се чудя дали хепаринът не може да ...
Read more : Тромбозиране | Преглеждания : 5357 | Отговори : 1 | Форум : Хемороиди


Операция хемороиди

Здравейте, д-р Матев,

Имам 4-та степен хемороиди, според проведена консултация с доц. Божидар Хаджиев от Хирургиите в гр.Пловдив.
Той ми предложи да се оперирам
Моля, да споделите вашето мнение дали е нужно да се оперират. Притеснявам се от операцията, а пък не могат да се излекуват
с медикаменти и кремове и постоянно ме болят и притесняват и кървят от време на време

Благодаря ви за искренния отговор
Read more : Операция хемороиди | Преглеждания : 9101 | Отговори : 1 | Форум : Хемороиди


усложнения след класическа операция на хемороиди

ЗДРАВЕЙТЕ др.Матев Опериран съм от хемороиди 4 степен по класическия начин .Вече минаха 3 месеца от операцията а болките след изхождане са непонусими . Какво може да е сега и какъв преглед може да ми се направи след ката болките са много силни
Read more : усложнения след класическа операция на хемороиди | Преглеждания : 13981 | Отговори : 10 | Форум : Хемороиди


 

Влез  •  Регистрация


Статистика

Общо мнения 266 • Общо теми 90 • Общо членове 317

cron