Дата и час: Чет Мар 28, 2024 2:33 pm

News News of Ендоскопски Хирургичен Център - Стара Загора

Site map of Ендоскопски Хирургичен Център - Стара Загора » Форум : Ендоскопски Хирургичен Център - Стара Загора

Премахване на хемороиди, анални фисури и полипи на червата и без приемем в болница

Анална фисура или нещо друго

Здравейте, д-р Матев! Преди няколко дни усетих, че имам нещо на ануса. Когато го видях в огледалце, видях, че е като раничка, по описанието мисля, че е анална фисура. Преди няколко дни забелязах, че се е образувало нещо като кожна висулка. Не знам как точно да го опиша. Нещо като стражева кожна гънка. Не ме боли. Само, когато съм в тоалетната понякога имам леки болки, но иначе не ме боли. Преди, след употреба на тоалетната, ...
Read more : Анална фисура или нещо друго | Преглеждания : 3909 | Отговори : 1 | Форум : Анална фисура


Спешна Консултация Спешна Консултация

Здравейте Др.Матев,
Казвам се Десислава на 36 г. не раждала.
Не зная дали съм на правилното място,но Ви моля за консултация и съвет. Със сигурност без преглед е неточно за диагноза,но може да ме ориентирате за какво става на въпрос относно моя проблем. Първо от няколко години имам едно така наречено възелче ,което е излезнало извън ануса. Не съм обърнала внимание кога и как е излезнало. Не ме боли, не кървя от това и нямам ...
Read more : Спешна Консултация | Преглеждания : 5182 | Отговори : 1 | Форум : Хемороиди


Перианален абсцес

Здравейте,доктор Матев.
За втори път съм с перианален абсцес.Първият път ме оперираха с пълна упойка и дренаж,седящи бани с калиев перманганат.
След 2 години(сега),отново съм с абсцес,този път го изстискаха(спукаха) без упойка и в момента отново правя седящи бани и пия антибиотик.
Хирургът ми каза,че може да стане на фистула?!Искам да разбера какви са симптомите при фистула,как се извършва операцията при Вас,лазерна ли е,каква е цената и колко време протича?
Моля Ви кажете ми как ...
Read more : Перианален абсцес | Преглеждания : 3958 | Отговори : 1 | Форум : Анална фисура


анална фистула

Здравейте,доктор Матев.
Имам въпрос относно аналната фистула.
Интересува ме как се извършва операцията и на каква цена е?
За трети път получавам перианален абсцес и докторът в моя град ми каза,че може да се образува фистула.Сцепи ми абсцеса и в момента си правя бани с калиев перманганат.
Искам да знам как може да се избегне образуването на фистула и как да разбера дали имам такава?
Най-вече как се извършва операцията,лазерна ли е,под пълна упойка ли ...
Read more : анална фистула | Преглеждания : 4640 | Отговори : 1 | Форум : Анална фисура


хемороиди и безцветна течност от ануса

Имам гадните хемороиди може би от 20 години, но от страх не съм ходила на лекар. В последно време имам безцветна течност от ануса, заради която трябва да ходя непрекъснато с дамска превръзка. Хемороидите са точно като майска роза, които въобще не се прибират. Страшен дискомфорт и тежест към опашката. Много се страхувам, но след дълго четене из нета и използвано всичко възможно реших, че е време за лекар. Знам със сигурност, че операция е ...
Read more : хемороиди и безцветна течност от ануса | Преглеждания : 5827 | Отговори : 3 | Форум : Хемороиди


Запитване

Здравейте д-р Матев.Имам следното запитване : Понеже не съм в България а имам един проблем от няколко месеца и не съм се консултирала с никакъв доктор до сега , правих снимка на братовчедка ми която е медицинкса сестра и я показа на дерматолог казаха ми да си купя крем с цинк , купух си мажа се нo не помага. Та проблема е следния: Появиха ми се някакви неща около ануса незнам как да ги определя ...
Read more : Запитване | Преглеждания : 14665 | Отговори : 3 | Форум : Полипи на дебелото черво


Запитване

Здравейте, д-р Матев! Ваша пациентка съм на 41 години. Преди около три месеца Ви посетих, като след антибиотична терапия бях раздразнила /според мен/ хемороиди. След прегледа казахте, че имам един външен хемороид и не се налага някаква по-специфична намеса. Сега отново след прием на антибиотик имам проблем с въпросният външен хемороид, а именно ужасен сърбеж. Нямам болка или кървене.Не ползвам тоалетна хартия. След дефекация се измивам много добре с интимна пяна Гинексид, която съответно ползвам ...
Read more : Запитване | Преглеждания : 5121 | Отговори : 2 | Форум : Хемороиди


Запитване Запитване

Здравейте! В началото на годината идвах при вас за да ми отстраните стражеви кожни гънки. Оказа се, че имам и фистула която зашихте. От тогава нямам болки ( имаше лека болка, но тя отмина веднага след като паднаха конците след няколко дни ). Мисля, че кожните гънки са пораснали. Възможно ли е това? Ако може да се изрежат още веднъж ( имам мания на тема интимна хигиена и това много ме тормози ). Благодаря!
Read more : Запитване | Преглеждания : 5427 | Отговори : 5 | Форум : Хемороиди


Въпроси за хемороиди

Здравейте Д-р Матев, няколко въпроса имам към Вас, за да пътувам до клиникатаВи.
1. Възможно ли е безкръвно премахване на 2 външни хемороида, които това лято ми създаваха много болка?
2. Ако се установят вътрешни хемороиди могат ли и те да се премахнат?
Тъй като живея далече от Стара Загора ще бъде добре, ако с едно пътуване е възможно извършването на двете манипулации.
Благодаря предварително за консултацията.
Поздрави.
Петър Петров
Read more : Въпроси за хемороиди | Преглеждания : 5362 | Отговори : 3 | Форум : Хемороиди


Хемороиди

Здравейте, д-р Матев.
Проблемите ми с хемороидите ме съпътстват вече много години. Преди 3г. за първи път се престраших да посетя клиника в София в която се подложих на легиране /2 пъти по 2 възела и 1 път един възел/. Подобрение настъпи след около 1 месеца и продължи доскоро. Отново посетих същата клиника, където лекаря установи нови 4 възела. Веднага направи легиране на 2 броя и сякаш положението беше овладяно. Спомена, че другите 2 възела ...
Read more : Хемороиди | Преглеждания : 5869 | Отговори : 1 | Форум : Хемороиди


 

Влез  •  Регистрация


Статистика

Общо мнения 266 • Общо теми 90 • Общо членове 317

cron