Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:08 pm

News News of Ендоскопски Хирургичен Център - Стара Загора

Site map of Ендоскопски Хирургичен Център - Стара Загора » Форум : Ендоскопски Хирургичен Център - Стара Загора

Премахване на хемороиди, анални фисури и полипи на червата и без приемем в болница

Хемороиди? Хемороиди?

Здравейте, моля за съвет! Преди около 2 месеца забелязах, че ми се отделя секрет (ако мога така да го нарека) от ануса. Не е много, но все пак е неприятен. Разбира се почнах да се подмивам по- често. Но от седмица сякаш този секрет е леко примесен с кръв. Не съм точно сигурна. Болки нямам нито сърбеж. Само при изхождане, ме боли и понякога има кръв върху тоалетната хартия. Реших да понапипам случайно дали има ...
Read more : Хемороиди? | Преглеждания : 2484 | Отговори : 1 | Форум : Хемороиди


Консултация

Здравейте д-р Матев . Тъй като в момента се намирам извън България и не мога да дойда за преглед , ще ви разкажа моя случай . Преди година ми се появиха (предполагам хемороиди ) ,не ги лекувах със нищо просто при ходене до тоалетната при много напъване се появяваха две или три мехурчета около ануса и след изхождане изчезваха не ме боляха и не съм забелязал да има кръв или някаква течност .Това продължи около ...
Read more : Консултация | Преглеждания : 3120 | Отговори : 3 | Форум : Хемороиди


можели малко повече информация и съвети

На 21 съм, и до колкото разбрах имам външни хемороиди.
Преди няколко дена се изходих и се поду повече от обичайно.
Както всеки друг, мислех, че ще мине, но до днес си е все така.
Днес обаче усетих лека болка и усещане, че нещо се пука, отидох да проверя и забелязах кръв в началото малко множко, но след това спря. Сега се чудя какво да правя
(ясно е, че ще се ходи на лекар, но ...
Read more : можели малко повече информация и съвети | Преглеждания : 2595 | Отговори : 1 | Форум : Хемороиди


запитване за след оперативна намеса

Здравейте д-р Матев,на 12.01.2015г-преди една седмица направих за четвърти път операция от хемороиди.третата и четвъртата бяха при един и същи лекар в 5 та градска б-ца в София.Предишният път ме приеха по спешност с хемоглобин 8.0,с кръвопреливания 2 бр. Метода беше с изолиране на главни артерии слижащи към ануса и изтегляне но дебелото черво.Това нещо изкара 1 година и 10 месеца до 12януари. След третата нямах никакво кървене и до месец всичко се нормализира,но сега ...
Read more : запитване за след оперативна намеса | Преглеждания : 3395 | Отговори : 2 | Форум : Хемороиди


Външен тромбозирал хемороид

Здравейте Д-р Митев ,

Можели според вас да се премахне външен тромбозирал хемороид без оперативна намеса т.е без операция ,а само чрез лазер или друг тип методи и дали се извършва това при вас .Какво бихте ме посъветвали. !


Благодаря ви предварително за разбирането и отделеното време .

Здравейте, дали да се премахва един тромбозирал външен хемороидален възел зависи от преценката на специалист. Не всеки външен хемороид усложнен с тромбоза е за отстраняване. Извършвам безкръвно ...
Read more : Външен тромбозирал хемороид | Преглеждания : 5234 | Отговори : 0 | Форум : Хемороиди


Тест за рак на дебелото черво

Колко струва теста за рак на дебелото черво
Read more : Тест за рак на дебелото черво | Преглеждания : 9324 | Отговори : 8 | Форум : Полипи на дебелото черво


Операция на анална фисура

Здравейте, бих искала да попитам дали месечният цикъл пречи на операцията, понеже съм чела,че по ред причини през този период не се препоръчва да се оперират жените.
Read more : Операция на анална фисура | Преглеждания : 6055 | Отговори : 1 | Форум : Анална фисура


сърбеж около ануса

Здравейте Д-р Матев,
На 27.10.2014 бях при вас и ми отстранихте 2 вътрешни хемороида чрез „банд лигиране“.Външни нямам и други вътрешни налагащи отстраняване .
От следващия ден започна постоянно изтичане на прозрачен секрет придружено с адски сърбеж . По-време на прегледа ми бяхте казали също ,че имам брадавица близо до ануса ( но до този момент не ми е правила проблеми свързани със сърбеж ).Секрета премина след 3 дена, но сърбежа си продължава вече 17 ...
Read more : сърбеж около ануса | Преглеждания : 4032 | Отговори : 1 | Форум : Хемороиди


хемороиди

Здравейте.На 30 години съм и от дете страдам от хроничен запек.Преди около 10 години ми се появиха хемороиди които бяха кървящи и много болезнени,но с мехлеми минаха след известно време.Нямах проблеми около 5-6 години.Сега не са болезнени(много рядко болят), но са външни и не се прибират.Искам да ги махна по скоро защото ме дразнят,че са там.Интересуваме дали хемороиди от 4-та степен могат да се махнат с безкръвна операция(и най-важното да е безболезнена).Няколко приятелки си правиха ...
Read more : хемороиди | Преглеждания : 6325 | Отговори : 7 | Форум : Хемороиди


Помощ

Здравейте
моля за помощ. Бремена съм в 6 месец , преди да забременея имах хемороид които излизаше навън но се пребираше и не ми е създавал големи проблеми , но от един-два месеца хемороидите ми се увеличиха станаха много болезнени и вече дори не се прибират и така ми причиняват по голям дискомфорт. Гинеколога ми ми изписа някакво кремче което дори не ми облекчава болката и така от ден на ден съм по зле. Въпросът ...
Read more : Помощ | Преглеждания : 3564 | Отговори : 3 | Форум : Хемороиди


 

Влез  •  Регистрация


Статистика

Общо мнения 266 • Общо теми 90 • Общо членове 317

cron