Дата и час: Пет Мар 29, 2024 9:39 am

News News of Ендоскопски Хирургичен Център - Стара Загора

Site map of Ендоскопски Хирургичен Център - Стара Загора » Форум : Ендоскопски Хирургичен Център - Стара Загора

Премахване на хемороиди, анални фисури и полипи на червата и без приемем в болница

Папиломи

Здравейте д-р Матев, ще ви представя моя случей, като се надявам на отговор от ваша страна.
Влязох в болница за изследване на дебелото черво, защото напипах образования в началото на аналния канал. За да изключим диагнозата полипи на дебелото черво ми направиха колоноскопия. Огледаха дебелото черво до 2/3 защото повече не издържах, но нямаше нищо тревожно. А тези образования които сама мога да напипам се оказаха папиломи. Това се установи чрез биопсия. Можете ли вие ...
Read more : Папиломи | Преглеждания : 5015 | Отговори : 6 | Форум : Полипи на дебелото черво


Хемороиди?

Здравейте. Днес с пръст напипах някаква подутина (кръгло на форма) около ануса. Не съм чувствал до този момент болка или изхождане с наличие на кръв. Едва днес забелязах това. След като се изправих то само се прибра. Към момента нямам болки, само леко неразположение и много леко парене. Знам, че преди всичко трябва задължително да посетя кабинет на проктолог, за да диагностицирам, но според Вас, това хемороиди ли са? Трябва ли още тази седмица да ...
Read more : Хемороиди? | Преглеждания : 5698 | Отговори : 3 | Форум : Хемороиди


Въпрос залежаване запичане

Уважаеми д-р Матев,

Казвам се Радослав Рашков, на 32г.
Пиша ви с надежда, тъй като изпаднах в доста неприятно положение.
Чрез Интернет разбрах (прецених), че трябва да се обърна към специалист, какъвто сте Вие.
И така... През 2008г. имах болки и чрез скенер (но в Свищов) ми определиха диагноза дискова херния L4-L5. Отказах болница.
Слагаха ми банки и лежах вкъщи. След физиотерапия в с.Овча Могила всичко "се размина.
На 24.03. тази година след спорт получих ...
Read more : Въпрос залежаване запичане | Преглеждания : 5518 | Отговори : 2 | Форум : Хемороиди


Метод за премахване на няколко хемороида.

Здравейте!
Бях при хирург на преглед в нашия град и ми каза, че имам три вътрешни, и три външни хемороида.Не ми предписа никакво лечение.Каза направо за операция.Не кървят, възпаляват се веднъж, два пъти в годината за около седмица без кървене, само болка и подуване.Не винаги при изхождане чувствам лека болка, поносима.
Въпроса ми е, възможно ли е да се премахнат всички хемороиди наведнъж и по кой метод, колко ще ми струва това.Здравно осигурена съм.Не разполагам ...
Read more : Метод за премахване на няколко хемороида. | Преглеждания : 4466 | Отговори : 3 | Форум : Хемороиди


Перианални сърбежи

Здравейте Д-р Матев,
Преди около 2 години бях при Вас на преглед с оплакване от силна болка в областа на ануса.При прегледа ми казахте, че имам пролабирали хемороиди и една малка анална фисура.Изпратихте ме и казахте,че за няколко дни всичко ще отмине и, ако фисурата ми създаде отново проблеми ще я оперираме.Така и стана, болката отшумя-хемороидите се прибраха и до ден днешен(Благодаря на бога) проблем нямам.
Имам обаче следния проблем за които при прегледа не ...
Read more : Перианални сърбежи | Преглеждания : 6517 | Отговори : 1 | Форум : Анална фисура


Зачервяване и сърбеж около ануса..

Здравейте,
Аз съм момиче на 21 год. Имам един проблем и не знам към какъв точно специалист да се обърна затова бихте ли ме посъветвали . От няколко години имам външен хемороид но не ме боли, преди 2-3 седмици ми се появи зачервяване със сърбеж около ануса и си правих баня със смрадлика и се мазах с гентамицин започна да се пооправя и след няколко дена ми се появи раничка, която кървеше .Спрях банятя със ...
Read more : Зачервяване и сърбеж около ануса.. | Преглеждания : 5465 | Отговори : 1 | Форум : Хемороиди


Отстраняване на хемероиди с лазер.

Здравейте!На 44 години съм.Преди около 10 години ми отстраниха хемероидални възли чрез лигиране.Тогава трябваше да е без болка и още на другия ден да съм на работа,но не беше точно така.Интервенцията я направих в София.Сега пак ми се появиха хемероиди с болки,кървене и т.н.Въпросът ми е:Какво по -точно означава лазерната интервенция и по-добра ли е от лигирането?
Read more : Отстраняване на хемероиди с лазер. | Преглеждания : 4640 | Отговори : 1 | Форум : Хемороиди


Хипертрофирала анална папила

Здравейте д-р Матев,
съпругът ми ползва услугите на вашата клиника за банд лигиране на хемороид и всичко мина добре. Сега аз имам проблем и реших да се обърна отново към Вас. Случая е следният: Преди около три седмици получих силни болки в мускулите придружени с втрисане и диария. Разстройството отмина за около седмица, както и мускулните болки, но остана чувството на дискомфорт и болки в областта на ануса и седалището. Посетих гастроентеролог и ми направиха ...
Read more : Хипертрофирала анална папила | Преглеждания : 7137 | Отговори : 1 | Форум : Хемороиди


Болка при ориниране след операция на хемороиди Болка при ориниране след операция на хемороиди

Здравейте д-р Матев, оперираха ме от хемороиди по някакъв метод "Морган". На третия ден ходих по-голяма нужда. Мина добре. Проблема е, че при ходене по малка нужда болките са по-големи отколкото, като при голяма. Не очаквам хич да не боли. Въпроса е: Нормално ли е да боли така силно?

Поздрави
Read more : Болка при ориниране след операция на хемороиди | Преглеждания : 4486 | Отговори : 1 | Форум : Хемороиди


помощ

здравейте ,
преди ден след изхождане имах кръвоизлив от ануса. кръвта беше малко но не беше в изпражненията а по тоалетната чиния и на хартията при забърсване. не беше обилен кръвоизлив но при повторно изхождане след около час се получи същото . беше ми се случило и преди около 3 месеца но еднократно и отмина. по принцип страдам от външни хемороиди , които се появяват много рядко и тях отдавам на активния спорт , но ...
Read more : помощ | Преглеждания : 4977 | Отговори : 2 | Форум : Хемороиди


 

Влез  •  Регистрация


Статистика

Общо мнения 266 • Общо теми 90 • Общо членове 317