Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:52 pm

News News of Ендоскопски Хирургичен Център - Стара Загора » Ендоскопски Хирургичен Център - Стара Загора

Премахване на хемороиди, анални фисури и полипи на червата и без приемем в болница

Ендоскопски Хирургичен Център - Стара Загора - News - Digest - Source Source » Ендоскопски Хирургичен Център - Стара Загора - News - Digest

  • Мнение
     

Перианална фистула

Хемороиди



Перианална фистула

Здравейте, д-р Матев! Синът ми/ 44 г./ има проблем с перианална фистула. През м.октомври 2017 г. го оперираха в нашият град/от Казанлък сме/. До операцията нямахме представа за съществуването на такава диагноза и при предварителният преглед никой не ни поясни-за нас беше просто цепване и изчистване на обикновен ...

more ...


Статистика : 2 Мнение || 15594 Преглеждания
Post by hrm1849
Link : Перианална фистула
Перианална фистула - Source Source
на Пон Дек 04, 2017 10:48 pm
 

Перианална фистула

Анална фисура

Перианална фистула

Здравейте, д-р Матев! Синът ми/ 44 г./ има проблем с перианална фистула. През м.октомври 2017 г. го оперираха в нашият град/от Казанлък сме/. До операцията нямахме представа за съществуването на такава диагноза и при предварителният преглед никой не ни поясни-за нас беше просто цепване и изчистване на обикновен ...

more ...


Статистика : 1 Мнение || 4883 Преглеждания
Post by hrm1849
Link : Перианална фистула
Перианална фистула - Source Source
на Пет Дек 01, 2017 8:06 pm
 

Анална фисура

Анална фисура



Анална фисура

Здравейте, д-р Матев.

Преди години ходих на хирург, който ми каза, че имам анална фисура. Забрани ми да пия червено вино, да ям панирани храни, да ям люто и т.н. Предписа ми да се мажа с Долопрокт, когато имам кръвоизлив. В началото доста често ми се налагаше да ...

more ...


Статистика : 4 Отговори || 4101 Преглеждания
Post by Victoria
Link : Анална фисура
Анална фисура - Source Source
на Сря Ное 01, 2017 10:29 pm
 

Въпрос

Хемороиди



Въпрос

Здравейте, Д-р. Матев. Аз съм жена на 38г. Имам проблем с хемороиди от може би 18 годишна. През годините са ми излизали външни хемороиди и са спадали за около седмица, две. После затишие за голям период от време. Напоследък през последните 2-3 години кризите зачестиха, но сегашното ми положение ...

more ...


Статистика : 2 Мнение || 5386 Преглеждания
Post by ненкова
Link : Въпрос
Въпрос - Source Source
на Нед Сеп 24, 2017 6:40 pm
 

Усложнения след band ligation в UNION Clinic Sofia

Хемороиди

Усложнения след band ligation в UNION Clinic Sofia

Здравейте д-р Матев. След т.н. band ligation, на 2-рият ден падна поставеният ластик и хемороида, започна да пада на части. Получих възпаление, втрисане и температура, проблеми с уринирането и ужасни болки. :cry: ...

more ...


Статистика : 1 Мнение || 6583 Преглеждания
Post by kipet
Link : Усложнения след band ligation в UNION Clinic Sofia
Усложнения след band ligation в UNION Clinic Sofia - Source Source
на Нед Авг 13, 2017 4:19 pm
 

Необходимост от операция

Хемороиди

Необходимост от операция

Здравейте! Имам нужда от операция на хемороиди, според мен и във връзка с това са следните ми въпроси:
1. Тъй като, доколкото знам , летният период не е подходящ за операции, кога е най-подходящо да се извърши операция на хемороиди.
2. Колко е минималното време между първия ...

more ...


Статистика : 1 Мнение || 6238 Преглеждания
Post by dimitrova
Link : Необходимост от операция
Необходимост от операция - Source Source
на Чет Юли 13, 2017 11:47 am
 

Кога да се проведе лечението

Хемороиди



Кога да се проведе лечението

Здравейте! Имам проблеми с хемороиди от няколко години. Както се вижда, те няма да отминат и е време да взема мерки, което със сигурност означава операция. Моля кажете, кога е най- подходящо да се дойде при вас,предполагам летният сезон не е удачен за операции. Възможно ...

more ...


Статистика : 2 Мнение || 5338 Преглеждания
Post by dimitrova
Link : Кога да се проведе лечението
Кога да се проведе лечението - Source Source
на Чет Юли 13, 2017 10:49 am
 

зачервяване около ануса. Сърбеж.

Хемороиди

зачервяване около ануса. Сърбеж.

Здравейте д-р Матев,

От една две седмици ме подгони сърбеж. Попринцип имам някакви хемороиди, но не са ми правили проблем скоро. Доста се потя напоследък от жегите. Пък и работата ми е седяща/Успях да го снимам (не питайте как ...

more ...


Статистика : 1 Мнение || 6186 Преглеждания
Post by perseus
Link : зачервяване около ануса. Сърбеж.
зачервяване около ануса. Сърбеж. - Source Source
на Сря Юни 28, 2017 10:49 am
 

Фисура

Анална фисура



Фисура

Здравейте, д-р Матев. Бях диангостициран със анална фисура. Изписаха ми лечени със Прокселан супозитории и Прокто-гливенол за мазане. Обаче симптимите ми не са като прио анална фисура.Няма кървене. Нямам болки преди или слкед дифекация. Прегледа беше извършен от хирург проктолог. Беше ми направена и аноскопия. Въпросът ми е може ...

more ...


Статистика : 2 Мнение || 4089 Преглеждания
Post by misunderstoodd
Link : Фисура
Фисура - Source Source
на Пон Юни 19, 2017 5:31 pm
 

Операция на фисура

Анална фисура



Операция на фисура

Здравейте,Д-р.Матев.
Преди три месеца бях на преглед при вас-заключението Ви беше,че имам анална фисура.
Използвах Вашия мехлем и имаше значително подобрение,но при всяко преминаване на по-твърди изпражнения фисурата започва да кърви.Болката
не е нетърпима,но изключителни неприятна.Използвам цикатридина супозитории,които ми повлияват много добре,но това е до следващия път.въпросът ...

more ...


Статистика : 5 Отговори || 16582 Преглеждания
Post by Ивелина
Link : Операция на фисура
Операция на фисура - Source Source
на Пон Юни 19, 2017 2:13 pm
 
 

Влез  •  Регистрация


Статистика

Общо мнения 266 • Общо теми 90 • Общо членове 317

cron