Метод за премахване на няколко хемороида.

Хемороидите са заболяване засягащо кръвоносните съдове на аналния канал. Нормално съществуващите в тази зона кръвоносни сплетения се разширяват и се появява тенденция за излизането им извън ануса. Заболяването засяга активната възраст и има хронично прогресиращо развитие. Хемороидите засягат и двата пола и често водят до нетрудоспособност. Делят се според разположението си на вътрешни и външни хемороидални възли.

Метод за премахване на няколко хемороида.

Мнениеот Uzunova » Вто Апр 15, 2014 1:14 am

Здравейте!
Бях при хирург на преглед в нашия град и ми каза, че имам три вътрешни, и три външни хемороида.Не ми предписа никакво лечение.Каза направо за операция.Не кървят, възпаляват се веднъж, два пъти в годината за около седмица без кървене, само болка и подуване.Не винаги при изхождане чувствам лека болка, поносима.
Въпроса ми е, възможно ли е да се премахнат всички хемороиди наведнъж и по кой метод, колко ще ми струва това.Здравно осигурена съм.Не разполагам със средствата за няколко операции, не разполагам и с времето, през което трябва да отсъствам от работа, ако има повече от една операция.
Благодаря предварително!
Uzunova
 
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Апр 15, 2014 12:58 am

Re: Метод за премахване на няколко хемороида.

Мнениеот a_matev » Сря Май 14, 2014 10:59 am

Uzunova написа:Здравейте!
Бях при хирург на преглед в нашия град и ми каза, че имам три вътрешни, и три външни хемороида.Не ми предписа никакво лечение.Каза направо за операция.Не кървят, възпаляват се веднъж, два пъти в годината за около седмица без кървене, само болка и подуване.Не винаги при изхождане чувствам лека болка, поносима.
Въпроса ми е, възможно ли е да се премахнат всички хемороиди наведнъж и по кой метод, колко ще ми струва това.Здравно осигурена съм.Не разполагам със средствата за няколко операции, не разполагам и с времето, през което трябва да отсъствам от работа, ако има повече от една операция.
Благодаря предварително!


Здравейте, хемороиди четвърта степен, както някой случаи на хемороиди трета степен се лекуват оперативно. Има безкръвни операции които извършвам в болница Ниамед / условията можете да видите на сайта ми/. един ден престой, ако сте здравно осигурена се доплаща 350 лв. на каса официално доплащане. Няма други скрити разходи.
Дали да се оперирате прочетете статията ми:

http://hemoroidi.bg/%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B8.html

Според оплакванията, които ми споделяте засега по скоро не сте за операция
Извинете за късният отговор.
a_matev
 
Мнения: 114
Регистриран на: Пон Юни 24, 2013 6:45 pm

Re: Метод за премахване на няколко хемороида.

Мнениеот Uzunova » Чет Май 15, 2014 10:15 am

Благодаря за отговора!
Да разбирам ли, че наведнъж могат да се махнат всички хемороиди?Не желая няколко интервенции, ако може всичко наведнъж.
Желанието ми за премахването на хемороидите е по-скоро за мое удобство и спокойствие.В последно време обаче като че ли болката се появява по-често и без изхождане, но рядко.Само веднъж имах някакъв пристъп на силна болка , много силна,нетърпима в продължение на 15-ина минути, чувстваше се отвътре, а не отвън.
Uzunova
 
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Апр 15, 2014 12:58 am

Re: Метод за премахване на няколко хемороида.

Мнениеот a_matev » Пон Май 26, 2014 11:17 am

Uzunova написа:Благодаря за отговора!
Да разбирам ли, че наведнъж могат да се махнат всички хемороиди?Не желая няколко интервенции, ако може всичко наведнъж.
Желанието ми за премахването на хемороидите е по-скоро за мое удобство и спокойствие.В последно време обаче като че ли болката се появява по-често и без изхождане, но рядко.Само веднъж имах някакъв пристъп на силна болка , много силна,нетърпима в продължение на 15-ина минути, чувстваше се отвътре, а не отвън.


Здравейте, може наведнъж. Необходим е преглед в крайна сметка. Болката може да не се дължи на хемороиди.
a_matev
 
Мнения: 114
Регистриран на: Пон Юни 24, 2013 6:45 pm


Назад към Хемороиди

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта