Моля за съвет

Хемороидите са заболяване засягащо кръвоносните съдове на аналния канал. Нормално съществуващите в тази зона кръвоносни сплетения се разширяват и се появява тенденция за излизането им извън ануса. Заболяването засяга активната възраст и има хронично прогресиращо развитие. Хемороидите засягат и двата пола и често водят до нетрудоспособност. Делят се според разположението си на вътрешни и външни хемороидални възли.

Моля за съвет

Мнениеот misato » Пон Май 30, 2016 12:50 am

Здравейте,
Имам проблем с хемороидите от раждането, но доста дълго време се страхувам да се лекувам, понеже съм от Русе и почти ми е невъзможно да дойда до Стара Загора. Моля да ме насочите към ваш колега от града, доколкото знам няма такъв специалист в Русе, чух за доктор Нанев от Транспортна болница, имате ли информация доколко при него може да се лекувам с вашите методи. Проблемът ми е, че хемороидите не са болезнени и подути, но е много неприятно и неестетично, понеже стърчат навън като сбръчкана кожа, много рядко се възпаляват и болката е търпима, но бих искала да ги премахна неоперативно. Моля за съвет какво да предприема, благодаря предварително за съдействието.
misato
 
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Май 29, 2016 9:32 pm

Re: Моля за съвет

Мнениеот a_matev » Сря Юни 08, 2016 11:58 am

Здравейте, за съжаление на мога да Ви насоча към колега от Русе. Извършвам такива козметични процедури в аналната област.
a_matev
 
Мнения: 114
Регистриран на: Пон Юни 24, 2013 6:45 pm


Назад към Хемороиди

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron