Поява на малко образование след премахване на хемороид

Хемороидите са заболяване засягащо кръвоносните съдове на аналния канал. Нормално съществуващите в тази зона кръвоносни сплетения се разширяват и се появява тенденция за излизането им извън ануса. Заболяването засяга активната възраст и има хронично прогресиращо развитие. Хемороидите засягат и двата пола и често водят до нетрудоспособност. Делят се според разположението си на вътрешни и външни хемороидални възли.

Поява на малко образование след премахване на хемороид

Мнениеот Boqnov » Вто Юли 30, 2013 8:07 pm

Здравейте Д-р Матев, преди месец и половина идвах при вас на преглед,след което премахнахте появилия се хемороид и към днешна дата ми се появи образование(приличащо на торбичка пълна с кръв,с големината на пъпка).Симптомите от това образование са: кървене по време на дефекация, сърбеж и дискомфорт след продължително ходене или породено от потене.Искаше ми се да кача и снимка,за да стане ясно за какво иде реч(тъй като в момента съм извън страната),но дава някаква грешка. Ще съм много благодарен, ако ми дадете някакви мнения и съвети какво е образованието и с какво да го мажа.
Boqnov
 
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Юли 30, 2013 7:17 pm

Re: Поява на малко образование след премахване на хемороид

Мнениеот a_matev » Сря Юли 31, 2013 9:49 am

Здравейте, можете да изпратите снимка на a_matev@yahoo.com, или да се обадите по тел. за разговор. Моля, посочете датата на която е извършено премахването на хемороида.
a_matev
 
Мнения: 114
Регистриран на: Пон Юни 24, 2013 6:45 pm

Re: Поява на малко образование след премахване на хемороид

Мнениеот anelia8575 » Нед Авг 25, 2013 9:19 am

zdr d-r matev imam hemyroidi mislq che sa vatrehni izkam davi pitam dosega nesam imala karvene no dnes malko imah karvene sled izhojdane. pregleda pri vas predvaritelno za chas ili na mqsto v klinikata i parvonachalniqt pregled kolko pari stryva zahto sam osigorena .
anelia8575
 
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Авг 25, 2013 9:09 am

Re: Поява на малко образование след премахване на хемороид

Мнениеот a_matev » Пон Сеп 09, 2013 9:35 am

Здравейте, наличието на кръв в изпражненията предполага поне да се извърши един преглед . Всичко по отношение цени за лечение на хемороиди и други болести на ануса на можете да видите на www.hemorodi.bg в раздел цени.
a_matev
 
Мнения: 114
Регистриран на: Пон Юни 24, 2013 6:45 pm


Назад към Хемороиди

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта